Гороскоп на 2023 рік: що принесе Тигр знакам зодіаку

Пророкування про Україну: доля країни у 2021 році і майбутньому Результатом може стати болюче розставання, тому важливо не допустити такого розвитку ситуації, якщо партнер справді дорогий. Зірки застерігають, що пророкують Україні ясновидці 2023 серед такого різноманіття будуть люди, з якими краще не починати стосунків. Зірки радять їм розібратися у своїх цінностях і вирішити, чи потрібна на цьому етапі сім’я. А Україна – і мольфарка у цьому впевнена – обов’язково переможе. Вже тоді Україна була попереду всієї планети, але про те ще не знала, яка роль їй уготована. Вже на початку року на перший план вийдуть кохання та стосунки. Тигр подарує шанс для нових знайомств, романтичних стосунків, кохання та творчості. При цьому імпульсивні рішення та кохання з першого погляду – свідомо програшні варіанти. При цьому важливо розуміти, що чекає Україну в 2023 році такий шлях не спричинить серйозних стосунків. При цьому важливо не піддатися емоціям та добре придивитися до партнера. Найсерйозніша небезпека нависла над Запоріжжям, Дніпром, Полтавою, Сумами та найближчими до них містами. Зірки радять відкинути підвищені вимоги до обранця та самостійно виявляти ініціативу у стосунках.

Зірки рекомендують уникати підвищеної імпульсивності та стежити за здоров’ям. Представникам знака, що чекає Україну в 2023 році які вже у стосунках, зірки рекомендують зберігати вірність і замислитися про перехід на більш серйозний рівень. Зірки рекомендують приділяти увагу здоров’ю, дотримуватись режиму дня і не брати на себе чужі обов’язки. Зірки закликають їх подолати ностальгію та докласти максимум зусиль для побудови нових взаємин. 2022 рік для представників знака – час прийняття важливих рішень, нових починань та переоцінки цінностей. Багато представників зпередбачення на 2023 рік для Українику зможуть побудувати надійний фундамент на майбутнє та вийти на новий рівень достатку. Самотні Риби зможуть завести багато знайомств і у них з’явиться не один варіант для початку стосунків. Наприкінці січня настане вдалий час для відкриття та розвитку бізнесу, а в другому півріччі з’явиться можливість змінити стиль життя та позбутися “якорів” минулого. У представників знака з’явиться безліч шанувальників, проте зірки закликають бути уважними і не йти на поводу у почуттів. Реальні шанси зіграти весілля у новому році у представників стихій води та землі: Тельців, Козерогів, Дів, Риб, Раків та Скорпіонів. Особисте життя Скорпіонів буде напрочуд насиченим і романтичним, проте існує ризик серйозних проблем через погляди представників знака на взаємини. На тих представників знака, чиї сімейні стосунки стабільні, чекають зміни у діловій сфері – це може бути укладання вигідного контракту або знайомство з перспективним партнером.

Дів чекають важливі зміни в особистому житті: укладення чи розірвання шлюбу, поповнення у родині, знайомства чи нові стосунки. Покровитель року оточить Дів романтикою та любов’ю. Яким він буде? Кращим чи гіршим за цей? А що з коронавірусом буде? Зірки попереджають, що чекає Україну в 2023 році що поспішати з вибором не варто: є ризик зіткнутися з партнером, який орієнтований лише на коротку інтрижку. Зірки радять триматися подалі від ризиків, сумнівних угод та авантюр, оскільки існує високий ризик обману та шахрайства. У першому півріччі зірки радять представникам знаку зосередитись на роботі. З кінця серпня зірки обіцяють покращення фінансових можливостей. У 2022 році зірки обіцяють безліч романтичних подій. Шанс зустріти свою долю у 2022 році дуже високий. Весь рік Терези будуть дуже активними, а в центрі їхньої уваги опиняться фінанси та джерела заробітку. Стрільці опиняться в центрі уваги протилежної статі і їм випаде багато можливостей для вибору супутника. Тигр не залишить без уваги і вогняні знаки. Тільки в такий спосіб їм удасться впоратися з усіма труднощами та завданнями, які підготував Тигр. Представникам знака, які вже перебувають у стосунках, доведеться активно “притиратися”. Представникам знака, які вже перебувають у парі, знадобиться терпіння та витримка – можливі серйозні конфлікти та сварки.

Астролог Альбіна Пономаренко, навпаки, вже з 17 березня очікувала подій, які можна назвати переможними. На початку березня буде така ж ситуація. За прогнозом кліматологині, у лютому та березні буде вітряна погода, що зумовлена потужними циклонами. Учасниця «Битви екстрасенсів» Лілія Нор передбачила, що у всіх містах України у березні буде «страшно та гаряче». Розповіла нам мольфарка і про погоду: ця зима буде теплою, а от весна – затяжною і холодною. Синоптикиня наголосила, що в Україні вже у лютому переважатимуть весняні процеси, а загалом зима 2022 року була відносно теплою. Добре, що нема зараз сильного впливу Нептуну, який би напустив мари та туману. Звертаюсь до Вас, як до глави держави, що чекає Україну в 2023 році який виступає від її імені і уособлює в собі усю честь та гідність народу України. Наша країна знаходиться під знаком Тельця, який символізує свободу та миролюбність, спокійну та продуктивну працю. Затемнення з’єднуватимуться з Ураном – планетою, що символізує несподівані повороти долі. Крім того, вона вважає, що чекає Україну в майбутньому 2023 війна може накрити деякі регіони Росії. З 15 до 20 березня вона віщувала загрози енергетичній сфері, а у березні загалом – транспортній системі. У квітні вона очікує на гострі збройні зіткнення, а спад у військових діях, на її думку, настане лише у травні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *