Гороскоп на 2023 рік: що принесе Тигр знакам зодіаку

Загалом рік Тигра характеризуватимуть дві протилежні тенденції у коханні: пророцтво про Україну на 2023 рік прагнення до більшої свободи та бажання одружитися. Це говорить про те, що настає складний період, який може бути навіть переломним і триватиме до семи років. Але цивілізаційний конфлікт між Україною та Росією триватиме щонайменше до 2029 року. При цьому важливо не піддатися емоціям та добре придивитися до партнера. Зірки радять їм розібратися у своїх цінностях і вирішити, чи потрібна на цьому етапі сім’я. Зірки радять відкинути підвищені вимоги до обранця та самостійно виявляти ініціативу у стосунках. Шановний пане Президенте, звертаюсь до Вас та прошу розглянути цю петицію щодо ветування Вами, як Президентом України, законопроекту №8401 “Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану” за умови його прийняття Верховною радою України, як такого шо суперечить Вашим офіційним заявам. Результатом може стати болюче розставання, тому важливо не допустити такого розвитку ситуації, якщо чекає Україну екстрасенси на 2023 рік партнер справді дорогий. Зірки застерігають, що чекає Україну в майбутньому 2023 серед такого різноманіття будуть люди, з якими краще не починати стосунків.

Зірки рекомендують приділяти увагу здоров’ю, дотримуватись режиму дня і не брати на себе чужі обов’язки. Зірки рекомендують уникати підвищеної імпульсивності та стежити за здоров’ям. Представникам знака, які вже у стосунках, зірки рекомендують зберігати вірність і замислитися про перехід на більш серйозний рівень. Представники знака, які перебувають у парі, ризикують зіткнутися з періодами “випробувань на міцність”. Представникам знака, які вже перебувають у парі, знадобиться терпіння та витримка – можливі серйозні конфлікти та сварки. Представникам знака, які вже перебувають у стосунках, доведеться активно “притиратися”. На тих представників знака, чиї сімейні стосунки стабільні, чекають зміни у діловій сфері – це може бути укладання вигідного контракту або знайомство з перспективним партнером. Для Близнюків 2022 рік виявиться важким, але перспективним у професійній сфері та розвитку. Найсприятливіший період у розвитку романтичних стосунків, зміцнення зв’язків та укладання шлюбу – осінь. Наприкінці січня настане вдалий час для відкриття та розвитку бізнесу, а в другому півріччі з’явиться можливість змінити стиль життя та позбутися “якорів” минулого. Представники знака стануть впевненішими в собі, знайдуть силу волі і звільняться від вантажу минулого. Вільні представники знака знайдуть нові знайомства, а ті, хто вже у стосунках, відчують гармонію. Якщо палкого Тигра все влаштовує у стосунках, він зберігатиме вірність. Остаточну ж перемогу він прогнозує у травні – хоча важко уявити, як її забезпечать перемовини з Росією.

Йому не вдасться зробити з Україною те, що він замислив, оскільки наша країна має дуже серйозну підтримку від США, Європи та інших країн світу. Я так передбачив – до влади має прийти жінка. У період із середини травня і до кінця осені можливі виконання бажань, довгоочікувані подорожі, прориви та досягнення. На початку зими та наприкінці осені можливі короткострокові труднощі у різних сферах життя, а перша половина року може ознаменуватися доленосною зустріччю. У книзі Горбаня наведені короткі щомісячні тенденції погоди для різних років, які відповідають класифікації так званого Брюсова календаря. Крім того, у 2022 році відбудеться чотири затемнення, які можуть принести несподівані повороти долі та зміни. Скорпіони можуть розраховувати на рік саморозвитку, духовного зростання та змін у всіх сферах відносин. Так, Стрільці матимуть можливість просунутися службовими сходами, а Овнам та Левам відкриються широкі перспективи практично у всіх сферах діяльності. Левам доведеться багато працювати, але покровитель року не залишить їх поза увагою. Сам покровитель 2022 дуже розбірливий у стосунках – його може підкорити тільки яскравий і неординарний партнер.

Потеплішає тільки в останній тиждень. Марс тільки відійшов від точного аспекту з Нептуном, але зберігає енергетику бісекстіля Марс-Нептун-Плутон. Водяний Тигр обіцяє Тельцям позитивний, cursos.wonderwomanguatemala.gt але нестабільний рік. Тигр обіцяє Козерогам чимало романтичних перспектив. Тигр не залишить без уваги і вогняні знаки. Весь рік Терези будуть дуже активними, пророцтво про Україну на 2023 рік а в центрі їхньої уваги опиняться фінанси та джерела заробітку. Стрільці опиняться в центрі уваги протилежної статі і їм випаде багато можливостей для вибору супутника. Початок року пройде у романтичних мріях та складанні планів на майбутнє, однак у другій половині ситуація ускладниться – можливі конфлікти з представниками протилежної статі та розчарування. Лише у зимові місяці можливі конфлікти та розставання. Тельців багато відволікатиме від серцевих справ, тому можливі складнощі у взаєморозумінні з партнером. Також актуальною буде тема зміни місця проживання та купівлі нерухомості, можливі зміни у складі сім’ї. Представникам знаку вдасться прийняти важливі рішення, наприклад, про зміну роботи або місця проживання. Представникам знака випаде шанс переступити через страхи. Про шанс для України говорив Шатилович, а про величезний шанс закінчення війни дипломатичними методами – Людмила Хомутовська. Про це повідомила завідувачка відділу метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України Віра Балабух в ефірі «Українського радіо». Він свідчить також про те, що протягом березня наша країна отримуватиме підтримку і фінансування з боку інших держав, оскільки Риби – світлий, духовний знак співчуття й милосердя, яке світ пророцтво про Україну на 2023 рікявлятиме до України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *