Предсказания Ванги на 2023 год: что говорила провидица о войне в Украине

Більше за те, я розумію, що перенесені до іншого середовища вони зазнають ерозії, деформації, вони функціонують у Росії чи Україні інакше, ніж у Швеції чи Великобританії. Але так само не вдається інтеґрувати Україну і в православно-східнослов’янську «умму», бо ж існує потужний проєвропейський драйв, особливо на рівні інтелектуальних еліт, на рівні освіченого середовища. А з іншого боку, імітуючи демократію, вони уникають санкцій та політичної ізоляції у сучасному світі, де домінують – принаймні на нормативному рівні – ліберально-демократичні цінності. А проте одна політична група – рух, партія, ширша родина чи окремий лідер – домінують у цій системі таким чином, що не лишають практично жодних перспектив на зміну влади в осяжному майбутньому… Він допускає, що якщо українські війська прорвуть російську оборону таким чином, що змусять Путіна шукати врегулювання – можливо, за посередництва Китаю – знайдуться ті, хто стверджуватиме, що припинення вогню і перемир’я за корейським зразком краще, ніж ризик страшної ескалації. Він окреслює їх як feckless pluralism, тобто млявий, недолугий плюралізм, та dominant power politics, тобто політика домінантної влади, політичний геґемонізм. Він пограв вибори, бо ні сам, ні його «команда» не накопичили ще достатніх ресурсів, а головне – уміння ними користуватися в умовах імітаційної демократії. Ця система виглядає доволі плюралістично, але це вимушений плюралізм, «плюралізм мимовілі» (pluralism by default), тому що він забезпечується не ефективними демократичними інституціями і не повагою лідерів, та й усього суспільства до демократичних правил гри, а всього лиш нездатністю основних гравців, браком сили й уміння загребти усю касу за принципом «сила ламає право», «переможець отримує все», «мета виправдовує засоби».

Політичні еліти з усіх основних партій повсюдно сприймаються як корумповані, еґоцентричні та неефективні. Ця держава збудована на трьох основних підвалинах. Четвертий пункт транзитологічної парадигми, ревізованої Карозерсом, стосується послідовності трьох етапів, за якими начебто здійснюється демократизація. Це стосується фактично всіх країн, usbtp.fr які виникли на руїнах колишніх федерацій – насамперед, звісно, Совєтського Союзу, меншою мірою – Югославії, зовсім незначною мірою – Чехословаччини. Як наслідок, більшість перехідних країн, letipofcherryhill.com відійшовши від диктатури, не наближається до демократії, а радше опиняється у такій собі сірій зоні, доволі комфортній для авторитарних правителів. Натомість у внутрішньому шарі зосереджувалася реальна влада і була вона великою мірою тіньовою у тому сенсі, що її діяльність реґламентувалася радше неписаними, ніж писаними правилами та законами. Астроном Карл Саган у книзі “Світ, охоплений демонами” 1995 року написав, що огрядний акушер, який стоїть поруч із породіллею, чинить на немовля більше сили тяжіння, ніж уся планета Юпітер. Это планета сильная, независимая, а значит такой будет и страна.

Юлия Мечникова указывает, что в будущем году страна может разделиться на несколько частей, так как екстрасенси про Україну 2023шло 7 лет с момента начала войны. По пророчеству болгарской провидицы Бабы Ванги, президент Российской Федерации Владимир Путин после окончания войны станет самым могущественным человеком, поскольку страна будет править миром. По его мнению, Западу не нужна быстрая победа Украины. Впрочем, для Украины война обернется не менее тягостным исходом, потерей тысяч рабочих мест и затяжным кризисом. У європейських республіках колишнього СССР та на Балканах ані номенклатура не була досить сильною, щоб зберегти монопольну владу, ані громадянське суспільство не було досить сильним, щоб ту номенклатуру цілковито від влади відсунути і здійснити радикальні демократичні реформи. Але для цього громадянське суспільство мало бути достатньо сильним і мобілізованим, щоб цілковито відсунути ancien regime – комуністичну номенклатуру від влади, здійснити люстрацію й розчистити таким чином шлях пророцтво для України 2023 кардинальної перебудови інституційних структур та правил їхнього функціонування. Там, де громадянське суспільство було слабким або й зовсім відсутнім, як у Середній Азії, ця заміна одного авторитаризму на інший відбулася швидко й безболісно: комуністичні бонзи стали султанами, зберігши практично незайманими не лише старі інституції, а й супутні їм клієнталістські мережі та ієрархії. Теза знову ж таки начебто очевидна, але для виголошення її потрібна певна інтелектуальна відвага, бо ж у політично коректній атмосфері якось не випадає говорити, що та або та країна, той або той народ не дозріли ще до демократизації, нема там для цього жодних передумов, насамперед – правової держави.

До цього зовнішнього шару належали й недержавні («громадські» буцімто) інституції на кшталт профспілок, творчих спілок, тощо. У посткомуністичному світі, продовжує він, ознаки цього синдрому помітні в Албанії, Боснії, https://futureofmushrooms.com/%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b8%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%8f-%d0%bf%d0%be%d1%81%d1%82%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bc%d1%83%d0%bd%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%b5%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%8f-%d1%82%d1%80-8 Україні, Молдові, а почасти і в Румунії та Болгарії. Інституційних хаос треба було якось долати – або відновленням авторитарного врядування, до чого прагли посткомуністи, або ж кардинальною зміною інституцій і процедур, до чого менш чітко і наполегливо прагли їхні демократичні опоненти. По-друге – це електоральна система, у якій вибори хоч і фальшуються та маніпулюються, проте голоси все ж реально підраховуються (чого явно нема, наприклад, https://c-online.systems/community/profile/bookermondalmi/ у Білорусі), а отже й можливості передбачення для України на 2023 рік маніпулювань обмежені: якщо опозиція набере, скажімо, не 55, а 75 відсотків голосів, то ніякі фальшування тут режимові вже не допоможуть. Україна не є тут винятком, але в Україні є принаймні три чинники, котрі цій консолідації поважно перешкоджають. Такий недолугий плюралізм, за Карозерсом, найпоширеніший у Латинській Америці – реґіоні, де «більшість країн почали демократичні перетворення із наявним уже розмаїттям політичних партій, але також із глибокою традицією вкрай поганого функціонування державних інституцій».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *