Украинская посткоммунистическая трансформация: между дисфункциональной демократией и неконсолидированным авторитаризмом

Засновник Московської академії астрології М. Левін вказує, що Україна має всі шанси зберегти єдність, але для цього треба докласти багато зусиль. Натомість міліцейські тортури, міліцейська сваволя у нашій країні – це повсякденна норма, і не треба ніякої війни і ніякого Ґуантанамо. Ну, гаразд, Росія може себе втішати ілюзією третього шляху – принаймні поки має нафту і газ. Але прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік України не існує ніякого третього шляху! Але стосовно України вона відіграє безумовно деструктивну роль – роль такого собі спойлера (spoiler), того, хто постійно втручається в чужу гру, сам не грає як слід і не дозволяє іншим. Я вам просто нагадаю, що колосальні проблеми з сусідами мали і маленькі чехи, і маленькі естонці, і маленькі фіни, і маленькі словаки, і маленькі словенці, а проте якось собі дали раду, і я думаю, що й маленькі українці якимось чином собі порадять. Насправді я думаю, що, коли б Америка мала такий інтерес до України, як Росія, то Росії тут би вже нічого було робити. Я вже казав, що такі режими не можуть бути стійкими за означенням, тому що, прагнучи міжнародної леґітимізації, допускають певну політичну конкуренцію і рано чи пізно на цьому ловляться. Наведу приклад. Ідея про те, що українська національна ідея не спрацювала, про другу державну мову, тобто російську, і про ідеологічне протистояння між Заходом і Сходом виходила від такого суб’єкта політики, про якого ми вже знаємо.

Realistic logo of the series, - The Game Squid made in the Blender program, render cycle _________________________________________________ If you are interested in how the work was completed, look for me Antipolygon І, можливо, так воно є на рівні гасел, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року але на рівні реальної політики, тим більш локальної політики, я такого не бачу. Олексій Панасюк, Українознавчий клуб «Спадщипрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів»: Пане Миколо, чи не здається вам, що ми інколи робимо помилку, коли, говорячи про політику, оперуючи високими категоріями і загальними положеннями, інколи забуваємо про конкретних суб’єктів в політиці, які, займаючи високі посади, провокують, підкидають отакі ідеї, такого зразка. На жаль, Україна не є пророцтво для України 2023 Америки пріоритетом, тобто вона не входить до десятки чи навіть двадцятки американських пріоритетів, і тим більше не є пріоритетом для парохіального, шрьодерізованого й берлусконізованого Євросоюзу. Український астролог Олександр Валентинович вказує, що воєнні дії на сході України закінчаться до кінця жовтня, вибори не приведуть до парламенту нових партій – тільки назви зміняться, а загалом, політичне та економічне покращення Україна отримає аж у 2019 році. Интересно, что Хаял Алекперов – бывший участник телепроекта «Битва экстрасенсов», що кажуть екстрасенси про війну 2023 року а ныне признанный астролог – начал говорить о СВО в Украине задолго до того, как она действительно началась. При этом астролог не дает политических раскладов ситуации. Это и есть Украина.

Lunar eclipse on September 27, 2015. СВО измотает всех участников конфликта, Украина потеряет поддержку Запада, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року а Донбасс в итоге получит суверенитет, в том числе и от России. Еще одна мобилизация в России будет возобновлена к 27 декабря. Крыма в состав России. І отут виникає конфлікт, оскільки Європа й Росія уособлюють різні, часто супротивні цінності. У 20-30-ті роки, наприклад, у Європі домінували інші цінності і саме вони досить широко інтерналізувалися в Західній Україні як складова ідентичності. Детальніше про те, що в Україні говорять про закінчення війни – в матеріалі РБК-Україна нижче. Я вважаю, що він, а відтак і весь світ розвиваються в згубному напрямку – патологічно споживацькому й анти-екологічному у широкому значенні цього слова. Продолжающаяся спецоперация, на деле являющаяся полноценным военным конфликтом между Россией и Украиной, потрясла весь мир. Астрологиня Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що навесні 2023 року війна в Україні триватиме, домовленостей про мир досягнуто не буде, але буде багато втрат з обох сторін. По-друге, як зовнішньополітичні актори впливають на процес трансформації в Україні?

Натомість, політика домінантної влади – це приблизно те, що є сьогодні Росії, те, що було в Україні за Кучми й відбудовується за Януковича. А що ж у нас було останній рік? Ідеально було б, якби Росія на якийсь час про нас узагалі забула. Тобто, поки що з точки зору гуманістичного розвитку, з точки зору можливостей реалізації людиною свого потенціалу та задоволення потреб, ліберальна демократія є найкращою, найвідповіднішою, найоптимальнішою системою. Це те, на що заслуговують українці, чого хоче переважна більшість з них і чого вони вимагають від свого політичного керівництва. Ми ніколи не привчимо українських політиків до відповідальності, якщо пробачатимемо їм усе, що завгодно, тільки тому, що вони – «наші». Він допускає, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року якщо українські війська прорвуть російську оборону таким чином, що змусять Путіна шукати врегулювання – можливо, за посередництва Китаю – знайдуться ті, хто стверджуватиме, що припинення вогню і перемир’я за корейським зразком краще, ніж ризик страшної ескалації. Більша проблема з моделлю перемир’я полягає в тому, що вона заморожує конфлікт таким чином, що це дозволить Росії відновити його після відновлення сил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *