Чи закінчиться війна в Україні у 2023 році?

Вільні представники знака знайдуть нові знайомства, а ті, хто вже у стосунках, відчують гармонію. Представники знака стануть впевненішими в собі, знайдуть силу волі і звільняться від вантажу минулого. Такий прогноз дав у своїй книзі “Погода до 2030 року” відомий народний синоптик України Леонід Горбань, який минулого року пішов з життя, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ. Наприкінці січня настане вдалий час для відкриття та розвитку бізнесу, а в другому півріччі з’явиться можливість змінити стиль життя та позбутися “якорів” минулого. У гонці за фінансами важливо не забути про особисте життя. Тигр надасть можливість знайти особисте щастя самотнім серцям. Тигр подарує самотнім представникам знаку сильну закоханість, напруження емоцій та почуттів, а також яскравий роман. На них чекає успіх у стосунках – особистих, дружніх, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік любовних та ділових, а також інсайти у професійній сфері. Зірки радять відкинути підвищені вимоги до обранця та самостійно виявляти ініціативу у стосунках. Сам покровитель 2022 дуже розбірливий у стосунках – його може підкорити тільки яскравий і неординарний партнер. На думку синоптика, перший по-справжньому теплий день може припасти на Великдень (у 2022 році – 24 квітня). Шанс зустріти свою долю у 2022 році дуже високий. У 2022 році весна в Україну прийде пізно і буде холодною, з великою кількістю опадів.

То що ж чекає на Україну в наступному році? А що буде потім? А що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік з коронавірусом буде? А от по ВСУ бачу, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік не треба дуже поспішати. Зірки попереджають, що поспішати з вибором не варто: є ризик зіткнутися з партнером, який орієнтований лише на коротку інтрижку. Зірки радять триматися подалі від ризиків, сумнівних угод та авантюр, оскільки існує високий ризик обману та шахрайства. Зірки радять їм розібратися у своїх цінностях і вирішити, чи потрібна на цьому етапі сім’я. У першому півріччі зірки радять представникам знаку зосередитись на роботі. Представникам знака, які вже у стосунках, зірки рекомендують зберігати вірність і замислитися про перехід на більш серйозний рівень. Якщо палкого Тигра все влаштовує у стосунках, він зберігатиме вірність. Представникам знака, які вже перебувають у стосунках, доведеться активно “притиратися”. Представники знака, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік які перебувають у парі, ризикують зіткнутися з періодами “випробувань на міцність”. Представникам знака, які вже перебувають у парі, знадобиться терпіння та витримка – можливі серйозні конфлікти та сварки.

Рік Тигра принесе Стрільцям багато довгоочікуваних змін, які стосуватимуться професійної діяльності та стосунків. Рік Тигра слід присвятити самореалізації, духовному зростанню та здоров’ю. Зароблені кошти слід витрачати з розумом, двічі обміркувавши доцільність покупок. Людину, призначену долею, треба вибирати не лише емоціями, а й розумом, інакше не уникнути розчарувань. Конфліктні ситуації не варто сприймати у негативному ключі – це лише свідчення того, що роман розвивається, і парі є куди зростати. Успіхів можуть очікувати лише витримані та дипломатичні люди. Вони можуть маніпулювати вашими страхами та надіями, аби змусити вас робити те, що вони хочуть. Пані Марія стверджує, що пророкують Україні ясновидці 2023 наступного року на Україну чекає процвітання. Українська відьма-некромант Марія Тиха розповіла, що у березні найважча ситуація буде передбачення на 2023 рік для України Сході – під ударом окупантів будуть Донецька і Луганська область. Таролог і астролог Яна Тимощук розповіла, що окупанти зосереджуються біля кордонів і можуть завдавати ударів по деяких містах. Учасниця «Битви екстрасенсів» Лілія Нор передбачила, що у всіх містах України у березні буде «страшно та гаряче». Закликаю всіх Вас підписати цю петицію.

Так, Стрільці матимуть можливість просунутися службовими сходами, а Овнам та Левам відкриються широкі перспективи практично у всіх сферах діяльності. Скорпіони можуть розраховувати на рік саморозвитку, духовного зростання та змін у всіх сферах відносин. Для Близнюків 2022 рік виявиться важким, але перспективним у професійній сфері та розвитку. Для Раків 2022 рік стане періодом трансформацій і змін. Для Риб 2022 рік буде щедрим на приємні сюрпризи. Для Раків рік буде достатньо стабільним у любовній сфері. Реальні шанси зіграти весілля у новому році у представників стихій води та землі: Тельців, Козерогів, Дів, Риб, Раків та Скорпіонів. Крім того, у 2022 році відбудеться чотири затемнення, які можуть принести несподівані повороти долі та зміни. У 2022 році зірки обіцяють безліч романтичних подій. Водолії весь 2022 рік прагнутимуть до розширення кордонів в особистому житті. 2022 рік для представників знака – час прийняття важливих рішень, нових починань та переоцінки цінностей. Тигр подарує шанс для нових знайомств, романтичних стосунків, кохання та творчості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *