Чому не варто слухати прогнози астрологів про війну?

Як писав Леонід Горбань у своїй книзі, цього року тепла доведеться чекати довго, навіть березень буде морозним. За його прогнозом, березень почнеться зі снігу, дощів, морозів. Але Магдалена Мочіовські впевнена: кремлівський звір потрапить в ізоляцію від усього світу, а санкції доб’ють його остаточно. Найдокладніший і розгорнутий прогноз про майбутнє України та результат війни дала карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські. Екстрасенс та шаманка Сейраш назвала березень-квітнь “пекельним” для України: загострення на фронті і зміни в політичному житті України. 2024 року там розпочнуться негативні події: можливими є зміна влади, військові дії на території країни або інші дуже серйозні зміни. Натомість карпатський мольфар Василь Гундяк прогнозує завершення війни 2024 року через розпад Росії і трагічну смерть путіна. Популярна в Україні астролог Анжела Перл вважає, що про можливе вторгнення Росії в нашу країну нас попереджали зірки: якраз 23 лютого почалося з’єднання Марса та Плутона у Козерозі. Про це заявив і ведичний астролог Алакх Ніранджан: США та Європа з травня до червня ухвалять активні рішення для допомоги Україні та максимальних постачань зброї. Про 2023 рік говорить і астрологиня Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук.

kids Раніше Росс розповів, що на Росію чекатиме цілковита поразка вже в березні-квітні 2023 року. Астрологиня Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що навесні 2023 року війна в Україні триватиме, домовленостей про мир досягнуто не буде, але буде багато втрат з обох сторін. Чи сталося “найгірше”, не буду судити, але панічні очікування точно зіпсували людям багато крові. Таролог Макс Гордєєв наприкінці грудня прогнозував, що енергопостачання в Україні стабілізується аж у червні, бо нам “щось обіцяють, але не виконують”. У Євросоюзі чудово розуміють, що російський диктатор не зупиниться в Україні і провокуватиме Європу. Хоча ще раніше він заявляв, що Крим Україна вже не поверне, і хвалив Путіна за силу і рішучість. Раніше він пророкував закінчення війни до лютого, бо Путін мав раптово злякатися. У березні мали б з’явитися сигнали того, що Путін хоче зупинити війну і готовий відступити. Гордєєв упевнений, що буде далі з Україною 2023 Путін своїм вторгненням в Україну здійснив не лише злочинний, а й неймовірно дурний вчинок, motorcycleinstructortrainingcentre.co.uk який стане однією з причин його падіння, та й український народ йому в цьому допоможе. Вона вважає, що Путін страждає на онкологію, і жити йому залишилося недовго, хоча диктатор і закликав на допомогу цілу армію якихось шаманів та екстрасенсів.

Остаточну ж перемогу він прогнозує у травні – хоча важко уявити, як її забезпечать перемовини з Росією. Ось, наприклад, ІМІ проаналізував, як це робить росія. Крім того, вона вважає, що Крим і Донбас обов’язково повернуться в Україну, проте це станеться не сьогодні. Мольфарка Олена Стеценко розповідала, що активні бойові дії триватимуть до Великодня цього року, а російські атаки – до 3,5 років. Тенденція веде до того, що такі явища і надалі будуть частіше спостерігатися, що чекає Україну в 2023 році а їхня інтенсивність зростатиме», – резюмувала Балабух. Вона застерегла, що чекає Україну в 2023 році що ці явища викликають занепокоєння. Вона впевнена, що чекає Україну в 2023 році перемога не за горами, і ми обов’язково вистоємо у цій війні. Крім того, найсильніші екстрасенси світу – мексиканські, тибетські та інші – намагаються створити захисний енергетичний бар’єр навколо нашої країни, щоб вона вистояла у цій війні. Крім того, Юпітер – керуюча планета Риб, на молодик перебуватиме у своєму знаку. Астроном Карл Саган у книзі “Світ, охоплений демонами” 1995 року написав, що чекає Україну в 2023 році огрядний акушер, який стоїть поруч із породіллею, чинить на немовля більше сили тяжіння, ніж уся планета Юпітер. Йому не вдасться зробити з Україною те, що він замислив, що чекає Україну в 2023 році оскільки наша країна має дуже серйозну підтримку від США, Європи та інших країн світу. Він свідчить також про те, що протягом березня наша країна отримуватиме підтримку і фінансування з боку інших держав, оскільки Риби – світлий, духовний знак співчуття й милосердя, яке світ проявлятиме до України.

Матеріали, розміщені на сайті, можуть не відповідати світогляду читачів, про що вони можуть висловитися в коментарях. Як саме – не має значення: диктатора можуть фізично знищити або просто усунути від влади. І ось що він відповів: “Астрологи можуть використовувати паніку, аби збільшити свою аудиторію та продати свої послуги. Відомий астролог та екстрасенс Максим Гордєєв на своїй сторінці в Інстаграмі розповів, що важкі часи, які зараз переживають українці, – етап виключно тимчасовий, причому закінчитися він мусить порівняно скоро. Оптимістичніший прогноз висловив ясновидець та екстрасенс Валерій Шатилович. Тож будьте обережні, може бути краще перевірити прогноз погоди, ніж гороскоп”. Але їхня риторика м’якша, ніж у відвертих пропагандистів, тому вони не викликають підозр і уникають санкцій. Будь-які галузі досліджень, які уникають критики, однозначно не є наукою. І коли Росія позбудеться мільярдів, які надходили із Заходу, Путіна просто приберуть його ж соратники. Перегукується з меседжем російської пропаганди, спрямованим на розкол із західними партнерами. Вони просувають певні ідеї, які дивовижно збігаються з міфами російської пропаганди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *