ЩО КАЖУТЬ АСТРОЛОГИ ТА ЕКСТРАСЕНСИ ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ?

Такий прогноз дав у своїй книзі “Погода до 2030 року” відомий народний синоптик України Леонід Горбань, який минулого року пішов з життя, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ. Відомий астролог та екстрасенс Максим Гордєєв на своїй сторінці в Інстаграмі розповів, що важкі часи, які зараз переживають українці, – етап виключно тимчасовий, причому закінчитися він мусить порівняно скоро. Під ним мали на увазі тези, які жорстко суперечать позиції офіційної науки або визнані антинауковими: астрологія, екстрасенсорика, хіромантія, креаціонізм, гомеопатія, пласка Земля, антивакцинація, конспірологія, уфологія, ВІЛ-дисидентство, а також нав’язування різних ірраціональних фобій на зразок страху ГМО або гомофобії. Лілія Нор сказала, що буде далі з Україною 2023 що найстрашніше в нашій країні відбувається саме зараз, а коли війна закінчиться, до України повернуться всі, хто з неї поїхав з різних причин, і разом відбудовуватимуть країну. У книзі Горбаня наведені короткі щомісячні тенденції погоди для різних років, які відповідають класифікації так званого Брюсова календаря. За достовірність фактів відповідають автори статті, а за зміст рекламних матеріалів – рекламодавці. Як повідомляв ІМІ, у серпні 2022 Незалежна медійна рада оприлюднила висновок щодо трьох матеріалів УНІАН з передбаченнями таролога щодо перебігу війни (зокрема, ударів по конкретних містах) та добіркою народних прикмет і звичаїв. Як вважає астролог, говорити про підписання мирного договору поки що чекає Україну найближчим часом 2023 рано, зате зірки нічого не говорять і про застосування ядерної зброї.

Як саме – не має значення: диктатора можуть фізично знищити або просто усунути від влади. Утім Детектор медіа проаналізував, що, якщо вірити медіа, Путін уже перехворів на рак усього, відійшов від влади та помер кілька разів. Це впливає на моральний дух народу, від якого під час війни залежить здатність країни оборонятися. Моральний дух під час війни – це мішень. Вона навіть назвала мішень – кольорова багатоповерхівка у Солом’янському районі столиці. Це говорить пророцтво про Україну на 2023 рік те, що настає складний період, який може бути навіть переломним і триватиме до семи років. Вірити віщунам може бути цікаво, але в умовах війни – небезпечно. Отже, чи варто вірити прогнозам окультистів щодо війни? Найвідоміші астрологи та ясновидці України поділилися своєю думкою щодо цього, розповіли про те, як бачать майбутнє країни і коли настане перемога. Чи варто вірити прогнозам окультистів щодо війни? Натомість карпатський мольфар Василь Гундяк прогнозує завершення війни 2024 року через розпад Росії і трагічну смерть путіна. Раніше інший мольфар із Карпат Василь Юращук сказав, що війна триватиме ще два роки. Сама ж війна завершиться 2025-го. Далі ще цікавіше – “ДНР” і “ЛНР” залишаться у підвішеному стані протягом 4-6 років.

Хоча ще раніше він заявляв, що Крим Україна вже не поверне, і хвалив Путіна за силу і рішучість. Астролог вважає, що за такого розкладу Україна обов’язково збереже свою незалежність. Україна їх відвоює чи Росія наново піде у наступ? Не сталося й їх. Цього також не сталося. А перуанським шаманам духи сказали, що мирний договір підпишуть до серпня 2023. Тарологиня Ірина Клевер також прогнозує перемогу вже цього року. Остаточну ж перемогу він прогнозує у травні – хоча важко уявити, як її забезпечать перемовини з Росією. Але цивілізаційний конфлікт між Україною та Росією триватиме щонайменше до 2029 року. Про це заявив і ведичний астролог Алакх Ніранджан: США та Європа з травня до червня ухвалять активні рішення для допомоги Україні та максимальних постачань зброї. У першій половині травня очікуються дощі, у другій – сухо, настане спека. Чи сталося “найгірше”, https://diyairconditioning.net/community/profile/danereyna966253/ не буду судити, що пророкують Україні ясновидці 2023 але панічні очікування точно зіпсували людям багато крові. Коли завищені оптимістичні очікування не справджуються – настає розчарування. Коли прийде весна в 2022 році і якою буде? Надалі прийде потепління, але третій тиждень місяця видасться холодним та “мокрим”. У 2022 році весна в Україну прийде пізно і буде холодною, передбачення на 2023 рік для України з великою кількістю опадів.

Дмитро Уранус сказав, що кінець лютого буде складним для України. Найдокладніший і розгорнутий прогноз про майбутнє України та результат війни дала карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські. Швидкий пошук у гуглі прогнозів за останні кілька місяців найпершими видав заголовки на кшталт “Астролог назвав місяць та рік закінчення війни в Україні”. А що ж у нас було останній рік? Згідно з цим календарем, 2022 рік вважається роком Юпітера, що відіб’ється на погоді. На думку синоптика, перший по-справжньому теплий день може припасти на Великдень (у 2022 році – 24 квітня). Крім того, у 2022 році відбудеться чотири затемнення, які можуть принести несподівані повороти долі та зміни. Крім того, вона вважає, що Крим і Донбас обов’язково повернуться в Україну, проте це станеться не сьогодні. Відновленою та процвітаючою вона бачить Україну через два роки. Крім того, найсильніші екстрасенси світу – мексиканські, тибетські та інші – намагаються створити захисний енергетичний бар’єр навколо нашої країни, що буде далі з Україною 2023б вона вистояла у цій війні. Вона впевнена, що перемога не за горами, і ми обов’язково вистоємо у цій війні. Але треба чітко розуміти, що ми знаємо, а що ні, і що ми насправді контролюємо. Але їхня риторика м’якша, ніж у відвертих пропагандистів, тому вони не викликають підозр і уникають санкцій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *