צעדי ריקודי בטן

ריקודי בטן זה לא רק לנשים.

גברים רבים יודעים על הריקוד הזה שהחל להתפתח בחצי האי ערב לפני 1000 שנה ונמצא כצורת אמנות של נשיות.

ריקודי בטן היא המילה הערבית לנע, ריקוד עם ערבי מסורתי שתנועותיו מחקות את נגינה של הדרוויש.

בין ריקודי בטן מודרניים, ישנם ארבעה סגנונות בסיסיים שזכו להכרה עם הזמן: סגנון עממי מצרי, סגנון עיר מזרחי, מופעי עם תימני וריקוד טנורה.

במצרים ריקודי בטן היו בתחילה רק עוד ריקוד עם עד שהפך לבידור בתיאטראות ולמכשיר פופולרי של מחאה פוליטית-חברתית ששימש ללעג את הדיקטטורה.

ריקודי בטן היא צורה של אמנות שיש לה צעדים נפלאים שעוזרים לבהירות מנטלית ואווירה טובה!

צעדי ריקודי בטן הם שילוב חושני של תנועות שיכולות להיות קשורות לתרבות האינדיאנית, הערבית או האפריקאית.

ריקוד צעדי ריקודי בטן יכול להיות חוויה ייחודית מכיוון שהגוף נע בדרכים שאינן מבוצעות בדרך כלל כאשר רוקדים ריקודים אנגליים מסורתיים, כמו סלוניים ולטיניים.

ז’אנר רקס שרקי של ריקודי בטן נגזר ממסורות אזוריות שונות ושונה בשימוש בידיים או רגליים המשמשות להשלמת כוריאוגרפיה ויכול לכלול גם עיבודים מריקודי עם מסורתיים כמו גם תוספות עכשוויות כגון צעדי נסיעה. בכמה סגנונות יש טיולי גמלים, דשדוש, כשות ו”בפטה” בס מבודדת בסיסית כדי לחגוג את המנהגים של תושבי העיר במשך מאות שנים.

אתה יכול ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על ריקודי בטן בכיתה או בבית באמצעות האינטרנט. אבל השיעור הוא סביבה מושלמת ללימוד צעדי ריקודי בטן.

לימוד ריקודי בטן באינטרנט

לימוד ריקודי בטן יהיה תלוי מאוד בנסיבות שלך. מחפשים תחביב או מחפשים להתאמן בצורה מקצועית? ישנם גם מקומות שונים שבהם אתה יכול ללמוד את המהלכים שלך; מאמר זה יגיד לך איזה סוג של שיעורי ריקודי בטן מתאים לצרכים שלך.

האינטרנט איפשר ללמוד כל סוג של מיומנות, כישרון ואמנות שניתן להעלות על הדעת ישירות מהנוחות של הבית שלך. כמי שהתעניינה ללמוד יותר על ריקודי בטן במשך שנים, אך מעולם לא הספיקה למצוא מורה, חשבתי לחלוק את החוויות שלי ולתת עצות אם שיעורים מקוונים טובים יותר מאלה שגרים בקרבת מקום באופן אישי. יש אנשים שמעדיפים את מרחק התקשורת שפשוט דיבור בטלפון יכול לספק להם. אחרים רוצים עוד משוב מהמדריך שלהם בשידור חי

אנשים מכל הרמות והגילאים יכולים ליהנות מריקודי בטן כדרך להתאמן, ללמוד על תרבויות שונות, ויצירת אומנות או תחביב מהנים. איכויותיו של ריקודי בטן הופכות אותו לשיטה אטרקטיבית לביטוי עצמי עבור אנשים רבים.

צעדי ריקודי בטן מתוארים בפירוט להלן:

– שחרר את הירכיים למטה ואז חזרה למעלה.

– הרם את המותניים למעלה תוך כדי שאיפה עמוקה.

– סלעים מצד לצד עם ידיים מקליקות על הבטן.

– מעגל זרועות מסביב לחלק הקדמי של הגוף בתנועה צידית של שמונה.

– לחץ על המרפקים לאחור כך שכפות הידיים פונות כלפי מעלה כשקצות האצבעות נוגעות בצלעות כדי ליצור סד.

– הצב את השכמות בחוזקה כנגד עמוד השדרה ומצץ את הבטן עמוק ככל האפשר – שמרו על הסד הזה לשארית התנועה. כיווץ את הגוף יחד כמו מחוך הפעל מחדש מתח בכל נשיפה אחיזת לפני שחוזרים על תנועה מכיוון אחר עוברים עם עיטוף מזרוע אחת לאותה זווית עטיפה על הזרוע הנגדית כאשר מגיעים לקצה מצליבים זרועות מקדימה בחזה על פני אחרת.

ריקודי בטן היא צורה בת מאות שנים של פולחן אקספרסיבי או אמנות וכושר, מלאת תשוקה וחיוניות. מקורו במצרים אך מבוצע שם גם לשם בידור.

בצעדי ריקודי בטן מסוימים מוטבעים מהלכים מורכבים המראים רגשות כמו אושר וצער, ומעניקים להם ערך אקספרסיבי נוסף לקהל.

התנועות של ריקודי בטן מונעות במידה רבה על ידי בידודים: בידודים של מפרקים בודדים, של קבוצות שרירים או בידודים של הגוף המלא.

אחד עם ידע באנטומיה ומתמטיקה יכול לבודד את המהלכים כדי ליצור ביצועים יפים. זה משאיר חלק עם ידע רק להעריץ את אלה שמעולם לא נאלצו ללמוד את היסודות ובכל זאת יכלו להתבונן בפליאה ביופיו.